Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

Alkohol tester s LCD displejom

27,50 € (s DPH)

História ceny     História ceny

Najnižšia cena za posledných 30 dní bola 27,50 €

Posledný kus skladom!
Referencia:
6953156206809
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Elektronický tester značky Baseus vám umožní rýchlo a bezpečne skontrolovať hladinu alkoholu v dychu. Zabudovaný čip poskytuje presné meranie a ľahko čitateľný LED displej vám umožní pohodlne si prečítať výsledky. Prístroj je vybavený aj intuitívnym svetelným indikátorom a má certifikáty CE a FCC. Veľmi ľahko sa používa a jeho prevádzkový čas dosahuje 3 mesiace na jedno nabitie.
Rýchle a presné meranie
Výrobok je vybavený pokročilým čipom, ktorý zabezpečuje jeho stabilnú prevádzku a odolnosť voči rušeniu. Zaručuje tiež vysokú presnosť merania. Alkoholtester má tiež zabudovaný špeciálny filter, ktorý zastaví iné látky ako alkohol, takže nijako neovplyvnia výsledok testu. Navyše vďaka použitým roztokom meria prístroj koncentráciu alkoholu mimoriadne rýchlo - trvá to len približne 20 sekúnd!
Bezpečné pre zdravie
Prístroj je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálnu hygienu používania a umožnil vám zabrániť množeniu baktérií. Bezústna konštrukcia znamená, že do dychového analyzátora stačí fúknuť zo vzdialenosti 10 cm.

Poznámka: Z hygienických dôvodov sa neodporúča zdieľať výrobok s inými používateľmi.

HD displej

Zabudovaný LED displej vám umožní pohodlne si prečítať výsledok merania. Vďaka vysokému kontrastu je displej veľmi jasný a ľahko čitateľný. Alkoholtester podporuje 2 jednotky - g/l (čínska norma) a %BAC (americká norma).

Svetelný a zvukový indikátor

Dychový analyzátor má svetelný indikátor, ktorý svieti rôznymi farbami v závislosti od koncentrácie alkoholu v dychu. Zelená farba znamená triezvosť, oranžová znamená, že by ste nemali šoférovať, a červená znamená opitosť. Oranžové aj červené svetlá sú kombinované so zvukovým signálom.

Dlhá doba prevádzky
Vďaka odolnej 130 mAh batérii vám plne nabitý alkoholtester vydrží až 3 mesiace. Ak chcete zariadenie nabiť, jednoducho ho pripojte k zdroju napájania pomocou priloženého kábla USB-C.

Prispôsobené vašim potrebám

Ovládanie dychového analyzátora je mimoriadne jednoduché - stačí otočiť gombíkom umiestneným na spodnej strane. Zariadenie je také ľahké a kompaktné, že ho môžete mať vždy po ruke. Kožená rukoväť vám umožní pripevniť ho na šnúrku alebo krúžok na kľúče. V súprave nájdete aj špeciálnu základňu v tvare písmena U, ktorá vám umožní napríklad pohodlnú montáž dychového analyzátora v aute.

Balenie obsahuje:

Dychový analyzátor
Úložná základňa v tvare písmena U
Nabíjací kábel USB-C (1 m)

Prečítajte si viac
Detaily produktu
6953156206809

Menu

Hľadať

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.