Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

Kulma LS D014P Lisiproof LS-D006P

20,90 € (s DPH)
Skladom
Referencia:
6976234540022
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Vždy ste snívali o krásnych kučerách? Alebo sa vám možno páčia jemné vlny? Kulma na vlasy Lisiproof LS-D006P vám pomôže vykúzliť veľkolepý účes za okamih, bez toho, aby ste museli opustiť domov! Jej pracovná teplota dosahuje 210 °C a vďaka použitiu PTC systému ohrevu vám vytvorenie kučier nebude trvať dlho. V súprave nájdete aj 3 vymeniteľné koncovky.
 
Účes snov za pár okamihov

Teraz je vytváranie kučier ešte jednoduchšie, než si myslíte. Súprava sa dodáva s 3 vymeniteľnými koncovkami rôznych veľkostí - 19 cm, 25 cm alebo 32 cm, ktoré vám v kombinácii s teplotou 210 °C pomôžu vykúzliť dokonalý účes. Ľahko tak vytvoríte husté aj malé kučery, ako aj jemné vlny. Presvedčte sa sami, aké je to jednoduché!

 S ohľadom na pohodlie

Vďaka starostlivo premyslenému dizajnu vám kulma dokonale padne do ruky a zaistí vám jedinečné pohodlie. Vďaka kompaktnému dizajnu ju môžete ľahko uložiť do kufra alebo tašky a vziať si ju so sebou na cesty. Jej 2,4-metrový kábel je otočný o 360°, vďaka čomu si môžete užívať ešte väčšiu voľnosť. Kovový dizajn zariadenia určite upúta pozornosť mnohých používateľov.
 
Balenie obsahuje:
kulma na vlasy
vymeniteľné koncovky (19 cm / 25 cm / 32 cm) x3

Prečítajte si viac
Detaily produktu
6976234540022

Menu

Hľadať

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.