Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

Sonická zubná kefka s koncovkami a puzdrom S2

34,90 € (s DPH)
Posledný kus skladom!
Referencia:
6973734200470
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Manuálne čistenie zubov je minulosťou! Zoznámte sa so sonickou zubnou kefkou Bitvae a objavte úžasný pocit sviežosti! Táto zubná kefka odporúčaná stomatologickou komunitou (ADA) sa vyznačuje ultrazvukovým motorom a dlhou dobou prevádzky. Ponúka 5 režimov čistenia a 9 úrovní intenzity, pričom každý z nich bude sprevádzaný inteligentným časovačom, ktorý vás upozorní, kedy je potrebné zmeniť čistenú oblasť. V balení nájdete puzdro a vymeniteľné koncovky. So špeciálnou aplikáciou získate ešte viac možností! Pozrite sa, ktoré to sú! Životnosť zubnej kefky dosahuje 100 dní a jej energiu obnovíte už za 4 hodiny!

Efektívnejšie čistenie zubov

Ultrazvukový motor, ktorým je zubná kefka Bitvae vybavená, sa vyznačuje neuveriteľnou rýchlosťou 40 000 vibrácií za minútu. To zaručuje ešte dôkladnejšie odstránenie nečistôt z ústnej dutiny. Inteligentný časovač použitý v zubnej kefke vám každých 30 sekúnd pripomenie zmenu čistenej oblasti, takže nevynecháte žiadne zákutie! Ak si zuby čistíte príliš intenzívne, v zubnej kefke sa rozsvieti červený indikátor - na problém podráždených ďasien tak môžete zabudnúť!

Vyberte si svoj obľúbený režim

Sonická zubná kefka Bitvae ponúka až 5 režimov čistenia a 9 úrovní intenzity, takže určite nájdete ideálnu konfiguráciu pre vás! K dispozícii máte režimy Clean, White, Soft a Smart. Čo to znamená. Či už sú vaše zuby zdravé a silné, alebo možno slabé a citlivé, kefka vám umožní starať sa o ústnu hygienu bezpečne a efektívne! Režim Gum Care vám navyše umožní postarať sa o citlivé ďasná!

Ďalšie možnosti s aplikáciou

Teraz môžete robiť viac! Špecializovaná aplikácia iSpruz vám pomôže starať sa o vaše zuby profesionálne! Funguje so systémami iOS a Android a pomôže vám dozvedieť sa viac o zdraví vašej ústnej dutiny. Ako to funguje. Aplikácia monitoruje vaše zvyky, takže dokáže prispôsobiť plán čistenia vhodný pre vami zvolenú rutinu. V telefóne si môžete jednoducho skontrolovať, ktoré oblasti ústnej dutiny sa oplatí čistiť dôkladnejšie! Starostlivosť o váš úsmev nebola nikdy jednoduchšia! Okrem toho vám aplikácia umožní skontrolovať stav nabitia batérie. K aplikácii iSpruz môžete pripojiť niekoľko zubných kefiek Bitvae!

Súčasťou balenia je praktické príslušenstvo

V súprave nájdete množstvo užitočného príslušenstva, s ktorým bude vaša starostlivosť o ústnu dutinu ešte efektívnejšia! Súprava 8 koncoviek vydrží až 2 roky čistenia zubov. Nájdete medzi nimi koncovky určené na starostlivosť o ďasná a čistenie jazyka. Súčasťou súpravy je aj puzdro, ktoré zlepší prepravu zubnej kefky.

 Obsah súpravy:

    Sonická zubná kefka
    Náhradné koncovky x8
    Puzdro
    USB kábel

Prečítajte si viac
Detaily produktu
6973734200470

Menu

Hľadať

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.