Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

Sonická zubná kefka Seago SG-977

11,90 € (s DPH)
Vypredané
Upozorniť ma pri dostupnosti
Referencia:
6938320799776
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Sonická zubná kefka Seago SG-977

Pomôžte svojmu dieťaťu správne sa starať o zdravie a hygienu ústnej dutiny. Zubná kefka Seago SG-977, navrhnutá s ohľadom na najmladších používateľov, poskytuje frekvenciu vibrácií až 24 000 pohybov za minútu na veľmi dôkladné čistenie. Ponúka tiež 2-minútový časovač a farebné LED podsvietenie. Je vybavená mäkkými štetinami, ktoré sú bezpečné pre sklovinu, takže je ideálna pre deti.

Ideálne pre vaše dieťa

Starajte sa o zdravie svojho dieťaťa. Zubná kefka Seago SG-977 umožní najmenším používateľom dôkladné čistenie zubov. Zariadenie generuje vibrácie s frekvenciou až 24 000 pohybov za minútu a je vybavené 2-minútovým časovačom. Každých 30 sekúnd vášmu dieťaťu krátkou pauzou pripomenie, že je potrebné vymeniť čistenú plochu, a po 2 minútach automaticky ukončí svoju činnosť. Takto si môžete byť istí, že si vaše dieťa čistí zuby správne dlhý čas.

Hlavica kefky s mäkkými štetinami

Čo ešte robí zubnú kefku Seago SG-977 tak ideálnou pre deti? Prístroj je vybavený špeciálne navrhnutou hlavicou s mäkkými štetinami DuPont, ktoré sú bezpečné pre sklovinu a nedráždia ďasná. Vďaka tomu je vhodná aj pre najmenších používateľov. Súprava obsahuje aj 2 ďalšie náhradné špičky - nezabudnite ich pravidelne vymieňať, aby ste zabezpečili hygienu vášho dieťaťa a maximálnu účinnosť zubnej kefky.

Premyslený dizajn

Zubná kefka upúta pozornosť svojím očarujúcim dizajnom, ktorý sa určite bude páčiť aj najmladším používateľom. Vďaka ergonomickému dizajnu sa pohodlne používa a perfektne padne do malých rúk. Vyznačuje sa aj farebným LED podsvietením. Prístroj bol vyrobený z ABS plastu, ktorý je zdravotne bezpečný a neobsahuje škodlivé, chemické látky. Je vodotesný podľa normy IPX7, takže ho môžete bez obáv používať vo vani alebo v sprche.

Dlhý prevádzkový čas

Zariadenie potrebuje iba jednu batériu AAA (nie je súčasťou balenia), ktorú ľahko kúpite v bežných obchodoch. Nemusíte sa obávať jej častej výmeny - prevádzkový čas zariadenia je prekvapivo dlhý. Jedna batéria vydrží až 120 dní za predpokladu, že ju vaše dieťa používa 2-krát denne po dobu 2 minút. Nemusíte sa obávať, že zariadenie odmietne fungovať, keď to budete najmenej čakať!

Balenie obsahuje:
Sonická zubná kefka
Špičky kefky x3 (jedna špička je už namontovaný na zubnej kefke)

Prečítajte si viac
Detaily produktu
6938320799776

Menu

Hľadať

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.