Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

Sonická zubná kefka so súpravou hlavíc a puzdrom FairyWill FW-P80

22,00 € (s DPH)
Posledný kus skladom!
Referencia:
6973734200180
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

Sonická zubná kefka FairyWill P80 so súpravou hlavíc a puzdrom

Starajte sa o ústnu hygienu bez rizika poškodenia skloviny alebo ďasien. Sonická zubná kefka FairyWill P80 poskytuje účinné čistenie a je vybavená špeciálnym senzorom, ktorý vás upozorní, ak si zuby čistíte príliš silno. Ponúka tiež 5 režimov a inteligentný časovač. Zariadenie je vodotesné podľa štandardu IPX7 a má zabudovanú nabíjateľnú batériu. Súprava obsahuje 8 vymeniteľných hláv a praktické puzdro. 
 
Účinné čistenie

Zariadenie generuje vibrácie s frekvenciou až 40 000 za minútu, čo zaručuje rýchle a dôkladné čistenie aj v ťažko dostupných oblastiach ústnej dutiny, kam sa bežná zubná kefka nedostane. Poradí si aj s odolnými škvrnami a zubným povlakom. Vďaka vylepšenému motoru je navyše kefka P80 prekvapivo tichá - nemusíte sa obávať nepríjemného hluku!

Inteligentné riešenia

Už nemusíte premýšľať, či si zuby čistíte tak dlho, ako je potrebné. Zubná kefka bola vybavená špeciálnym časovačom, ktorý vám každých 30 sekúnd s krátkou prestávkou vo vibráciách pripomenie, že by ste mali zmeniť čistenú oblasť. Po 2 minútach zariadenie automaticky prestane pracovať. Kefka P80 má tiež presný snímač tlaku. Ak zistí, že si kefku čistíte príliš silno, rozsvieti sa červený LED indikátor a frekvencia vibrácií sa zníži. To vám pomôže predísť poškodeniu skloviny alebo ďasien.

5 režimov čistenia

Zubná kefka je navrhnutá tak, aby vyhovovala rôznorodým potrebám používateľov. Umožňuje vám vybrať si z 5 režimov, ktoré sa líšia frekvenciou vibrácií. Režim White vám pomôže vybieliť zuby, zatiaľ čo režim Polish vám uľahčí leštenie zubov. Režim Clean je skvelý na každodenné používanie a poskytuje dôkladné a účinné čistenie. Režim Massage ponúka jemnú masáž ďasien. Režim Sensitive je vhodný pre začiatočníkov a ľudí, ktorí majú citlivé zuby.

Súčasťou balenia je 8 hlavíc

Aby zubná kefka fungovala efektívne a zabránilo sa množeniu baktérií, je potrebné pravidelne vymieňať jej hlavice. FairyWill vám to uľahčí! V súprave nájdete 8 náhradných hlavíc - to vám vystačí až na 2 roky. A môžete ich zdieľať s ostatnými členmi rodiny, aby mohli zubnú kefku používať aj oni. Obávate sa, že zabudnete vymeniť hlavice? Nemusíte! Keď nastane správny čas, štetiny začnú blednúť, aby vám to pripomenuli.

Vodeodolná

Zubná kefka FairyWill P80 sa vyznačuje aj stupňom vodotesnosti IPX7. Môžete ju teda bez obáv používať v sprche alebo vo vani. Aj keď nakrátko spadne do vody alebo ju postriekate, nepoškodí sa. Môžete ju tiež opláchnuť a vyčistiť. Nielenže ho tak udržíte dlhšie v skvelom stave, ale tiež znížite riziko množenia baktérií.

Dlhý pracovný čas

Nemusíte sa obmedzovať káblami a dostupnými zásuvkami. P80 je bezdrôtový, čo vám dáva takmer neobmedzenú slobodu. Má nabíjateľnú batériu, ktorá na plné nabitie vydrží až 25 dní. Nabíjanie zariadenia trvá len približne 2 hodiny. Vďaka bezdrôtovému, prenosnému dizajnu a dlhej výdrži batérie môže táto zubná kefka ísť kamkoľvek s vami, dokonca aj na dovolenku. Priložené puzdro na prenášanie uľahčuje jej prepravu.

V balení
Sonická zubná kefka
Náhradné hlavice x8
Puzdro
Nabíjací kábel

Prečítajte si viac
Detaily produktu
6973734200180

Menu

Hľadať

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.