Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

Rodinná sada sonických zubných kefiek so súpravou hlavíc FairyWill FW-507

45,90 € (s DPH)
Skladom
Referencia:
6973734202542
Značka:
Súvisiace produkty
Žiadne položky
Popis

FairyWill FW-507 Rodinná sada sonických zubných kefiek so špičkou

FW-507 Family je sada sonických zubných kefiek pre celú rodinu. Nájdete v nej 2 zubné kefky FairyWill FW-507 - čiernu a ružovú - ktoré ponúkajú 5 režimov a generujú vibrácie rýchlosťou až 40 000 za minútu, a špeciálnu zubnú kefku FW-2001 pre deti, ktorá ponúka 3 režimy čistenia a je dokonale prispôsobená potrebám najmenších používateľov.

Jemné čistenie
Vďaka čomu sú zubné kefky také skvelé pri odstraňovaní baktérií, zvyškov jedla a iných nečistôt? Vďaka sonickej technológii generujú zubné kefky FW-507s vibrácie s rýchlosťou až 40 000 za minútu a FW-2001s až 38 000 za minútu. To znamená, že mladí aj dospelí používatelia si môžu vychutnať dôkladné, ale bezpečné čistenie zubov

Súčasťou balenia je 10 koncoviek
Súprava obsahuje až 10 vymeniteľných špičiek - 4 pre čiernu zubnú kefku FW-507, 4 pre ružovú a 2 pre detskú zubnú kefku. Špičky určené pre najmenších používateľov sa vyznačujú mäkkými štetinami, ktoré sú bezpečné pre zuby a ďasná. Majú aj špeciálnu podložku na čistenie jazyka. Koncovky zubnej kefky FW-507 sú zasa vybavené farebnými štetinkami, ktoré začnú blednúť, keď ich treba vymeniť - takže na to nemusíte pamätať!

Inteligentný časovač
Všetky priložené zubné kefky ponúkajú inteligentný časovač, ktorý vám a vašej rodine pomôže dôkladne si vyčistiť zuby. Každých 30 sekúnd vám zariadenie krátko pripomenie, aby ste zmenili oblasť, ktorú si čistíte, a po 2 minútach sa automaticky zastaví. Takto sa môžete uistiť, že si vy aj vaše dieťa čistíte zuby dostatočne dlho.

5 režimov zariadenia FW-507
Zubná kefka FW-507 umožňuje vybrať si z 5 režimov prevádzky, vďaka čomu je ideálna pre rôzne potreby používateľov. Clean je ideálny na každodenné používanie, zatiaľ čo White vás zbaví odolného zubného povlaku a škvŕn. Režim Massage masíruje ďasná a režim Polish leští zuby. K dispozícii je aj jemný režim Sensitive.

3 režimy čistenia FW-2001
Vaše dieťa si môže prispôsobiť aj prevádzku zubnej kefky. FW-2001 ponúka 3 režimy čistenia. Jemný je vhodný pre najmladších používateľov vo veku 3 až 6 rokov. Clean je vhodný pre deti od 7 do 12 rokov. Dvanásťroční a starší používatelia môžu využívať režim Massage.

Dlhá doba prevádzky
Zubné kefky sú vybavené dobíjacími batériami s dlhou životnosťou, ktoré zabezpečujú dlhý čas prevádzky. FW-507 vydržia na jedno nabitie až 30 dní a podporujú napätie 110-240 V, čo znamená, že ich môžete ľahko zapojiť aj v zahraničí. Vďaka tomu sú ideálne na cestovanie! A s plne nabitým modelom FW-2001 ho vaše dieťa môže používať približne 21 dní. Takže zariadenia nemusíte nabíjať príliš často!

Prispôsobené potrebám používateľov
Dodávané zariadenia sa pohodlne používajú a sú vodotesné podľa normy IPX7 - môžete ich teda bez obáv používať vo vani alebo v sprche, ako aj umývať pod tečúcou vodou. Ergonomická rukoväť zubnej kefky FW-2001 dokonale padne do malých rúk a jej veselé farby sa určite budú páčiť aj najmenším používateľom. Výrobok je navyše vyrobený z materiálu bez obsahu BPA, ktorý je bezpečný pre zdravie.

 V balení
Sonická zubná kefka FairyWill FW-507 (čierna)
FairyWill FW-507 sonická zubná kefka (ružová)
Sonická zubná kefka pre deti FairyWill FW-2001 (modro-žltá)
Vymeniteľné špičky x10

Prečítajte si viac
Detaily produktu
6973734202542

Menu

Hľadať

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.