Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Kategórie

Sonická zubná kefka FairyWill FW-507

15,90 € (s DPH)
Skladom
Referencia:
6973734202504
Značka:
Súvisiace produkty
Popis

Sonická zubná kefka FairyWill FW507
Oslňte všetkých žiarivým úsmevom. Sonická zubná kefka FairyWill FW507 schválená ADA generuje vibrácie rýchlosťou až 40 000 za minútu a ponúka na výber 5 režimov. Je tiež vybavená inteligentným 2-minútovým časovačom. Jej batéria s dlhou výdržou poskytuje až 30 dní používania na jedno nabitie. Dodáva sa aj s vymeniteľnými koncovkami.

Ešte dôkladnejšie čistenie
Vysoká frekvencia vibrácií poskytuje sonickej zubnej kefke FW507 dôkladné čistenie už za 2 minúty! Je tiež vybavená inteligentným časovačom, ktorý vám každých 30 sekúnd dá krátku prestávku, aby vám pripomenul, že máte zmeniť oblasť ústnej dutiny, ktorú si čistíte. Po 2 minútach sa zubná kefka automaticky vypne.

Na výber máte 5 prevádzkových režimov
Prispôsobte si činnosť zubnej kefky podľa svojich potrieb. Zariadenie ponúka 5 režimov, z ktorých si môžete vybrať. "Clean" je ideálny na každodenné používanie, zatiaľ čo "White" vás zbaví najodolnejšieho zubného povlaku a škvŕn. Režim "Massage" masíruje ďasná a režim "Polish" leští predné zuby. K dispozícii je aj jemný režim "Sensitive".

Vodotesný
Zubnú kefku môžete bez obáv používať v sprche alebo vo vani. Je vodotesná podľa normy IPX7. Po každom použití ju tiež môžete bezpečne umyť pod tečúcou vodou, čím predĺžite jej životnosť a znížite riziko šírenia baktérií.

Vymeniteľné koncovky sú súčasťou balenia
Súprava obsahuje 4 vymeniteľné koncovky zubnej kefky. Môžete ich rozdeliť medzi členov rodiny alebo si ich nechať pre seba ako náhradné. Nemusíte pamätať ani na ich výmenu! Po určitom čase začnú farebné štetiny špičky blednúť, čo znamená, že by ste ju mali vyhodiť a nainštalovať novú.

Dlhá doba prevádzky
Táto zubná kefka je vybavená batériou s dlhou výdržou, vďaka ktorej vám na jedno nabitie dokonale poslúži až 30 dní. Jej dobitie trvá približne 4 hodiny. Zariadenie podporuje rozsah napätia 110-240 V, čo znamená, že ho môžete ľahko pripojiť nielen k bežnej sieťovej nabíjačke, ale napríklad aj k powerbanke alebo notebooku.

Balenie obsahuje:
Sonická zubná kefka
Vymeniteľné koncovky

Prečítajte si viac
Detaily produktu
6973734202504

Menu

Hľadať

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.